Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stoisko informacyjno-promocyjne LGD - festyn dożynkowy w Sadykrzu 2021.08.22

Administrator on 24 sierpień 2021.

LGD Zielone Mosty Narwi uczestniczyło w dniu 22 sierpnia 2021r. w Sadykrzu w festynie dożynkowym, poprzez wystawienie stoiska informacyjno-promocyjnego.

Każdy zainteresowany pozyskaniem środków unijnych na realizację własnych pomysłów - mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji i dowiedzieć się czy ma możliwość ubiegania się o dofinansowanie w ramach wdrażania „Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla obszaru LGD Zielone Mosty Narwi”.
Przedstawiciele LGD na stoisku udzielali konsultacji na temat podejmowanych działań przez LGD, w tym m.in. na temat planowanych naborów wniosków o przyznanie pomocy, bezpłatnego doradztwa w zakresie przygotowania wniosków o przyznanie pomocy w ramach realizacji LSR.

Na stoisku przekazywano również informacje/plakaty/formularze zgłoszeniowe dotyczące konkursu kulinarnego realizowanego w ramach operacji własnej pt. Konkurs kulinarny szansą na rozwój zasobów lokalnych

Na stoisku rozdawane były również gadżety promocyjne i ulotki.