Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja Piękno Naszej Polski zakończyła realizację projektu pn. Aplikacja Mobilna Zielone Mosty Narwi

Administrator on 21 lipiec 2021.

Miło jest nam poinformować, że Fundacja Piękno Naszej Polski zakończyła realizację projektu pn. Aplikacja Mobilna Zielone Mosty Narwi. Projekt ten uzyskał dofinansowanie z naboru nr 10/2019 w ramach przedsięwzięcia LSR: 4.1 Przedsięwzięcia zachowujące i promujące dziedzictwo przyrodnicze, historyczne i kulturowe obszaru. 

Link do aplikacji:
http://zielone.mosty.narwii.przewodnikvr.pl/spacer.html?s=pano21 

Celem projektu jest Promowanie obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych poprzez utworzenie innowacyjnej aplikacji mobilnej „Zielone Mosty Narwi”
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. Aplikacja mobilna Zielone Mosty Narwi mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych poprzez utworzenie innowacyjnej aplikacji mobilnej „Zielone Mosty Narwi współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zielone Mosty Narwi.