Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Walne Zebranie - podsumowanie

Administrator on 19 czerwiec 2024.

W dniu 13 czerwca 2024 roku, w remizie OSP w Pokrzywnicy, odbyło się Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi.

Na początku spotkania przedstawiono i przyjęto sprawozdanie merytoryczne Zarządu za 2023r. oraz sprawozdanie finansowe Zarządu za 2023r. Kolejnym punktem programu były wybory Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Członkowie stowarzyszenia jednogłośnie wybrali nowy Zarząd, który będzie kierować działalnością Zielonych Mostów Narwi w nadchodzącej kadencji.

W skład nowego zarządu weszli:
Pan Albert Jaworski, Pan Radosław Kasiak, Pani Anna Drążewska, Pani Urszula Śliwka, Pani Katarzyna Kryszkiewicz, Pan Andrzej Byszewski oraz Pan Sławomir Tomczyk.

Natomiast w skład Komisji Rewizyjnej weszli: Pan Łukasz Rakocki, Pan Paweł Bieńkowski oraz Pani Ewa Kozłowska.

Walne Zebranie Członków miało również wyjątkowy, jubileuszowy charakter. 12 czerwca Stowarzyszenie Zielone Mosty Narwi obchodziło swoje 18 urodziny. Przy urodzinowym torcie członkowie stowarzyszenia wspominali minione lata działalności, dzielili się wspomnieniami i planami na przyszłość.

Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi było nie tylko okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, ale również ważnym momentem wyznaczającym kierunki na przyszłość. Nowo wybrany Zarząd i Komisja Rewizyjna, pełni zapału i zaangażowania, z pewnością będą kontynuować i rozwijać misję stowarzyszenia.

TOP