Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Spektakl dla dzieci - Śmieciaki ratują świat - podsumowanie

Administrator on 12 październik 2023.

We wtorek 10.10.2023r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy odbył się spektakl teatralny Teatru TAK pn.: „Śmieciaki ratują świat”. Spektakl miał na celu kształtowanie świadomości ekologicznej, świadomości dotyczącej ochrony środowiska i zmian klimatu oraz zaktywizowanie osób z grup defaworyzowanych (dzieci z terenów wiejskich) w ramach realizacji LSR. Najmłodsi mieszkańcy obszaru LGD z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w spektaklu. Dowiedzieli się jak segregować odpady, jak oszczędzać wodę oraz jak zachowywać się w lesie. Ponadto uczestniczyły w ekoparadzie oraz ekokoncercie. Mamy nadzieję, że poznane zasady będą stosować na co dzień.

Bardzo dziękujemy widzom za uczestnictwo w wydarzeniu i zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach organizowanych przez LGD Zielone Mosty Narwi.

TOP