Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Ankieta - konsultacje z przedstawicielami sektora gospodarczego w ramach nowej LSR

Administrator on 05 maj 2023.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Zielone Mosty Narwi pracuje nad budową Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (RLKS), zamiennie używamy nazwy Lokalna Strategia Rozwoju (LSR), na lata 2023-2027. Wstępnie założyliśmy, że w ramach dostępnych środków na realizację LSR, będziemy między innymi wspierać przedsięwzięcia dotyczące rozwoju przedsiębiorczości.

Wsparcie kierowane do osób fizycznych planujących podjęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców planujących rozwój swojej firmy będzie wynosić najprawdopodobniej do 65% kosztów kwalifikowalnych.

Ankieta skierowana jest do przedstawicieli podmiotów z sektora gospodarczego – przedsiębiorców i osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

ANKIETA

Wasze odpowiedzi pozwolą na lepsze zrozumienie Waszych potrzeb i dostosowanie do nich wsparcia jakie zostanie zapisane w LSR.

TOP