Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Warsztaty cukiernicze i konsultacje nowej LSR - 25.04.2023r.

Administrator on 25 kwiecień 2023.

We wtorek 25.04.2023r. wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich w Klaskach - Czerwone Korale zorganizowaliśmy warsztaty cukiernicze w ramach realizacji projektu pn.: "Rękodzieło narzędziem aktywizacji i integracji społecznej" oraz spotkanie konsultacyjne w ramach opracowywania Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru LGD Zielone Mosty Narwi na lata 2023-2027.

Prowadzącą warsztaty była Dominika Żbikowska z pracowni cukierniczej Doma’s Project. Podczas spotkania mieszkanki powiatu pułtuskiego poznawały tajniki wytwarzania monoporcji cukierniczych. Ponadto w atmosferze pachnącego brownie, uczestniczki podzieliły się swoimi opiniami na temat planowanych przedsięwzięć w ramach opracowywania LSR.

Celem spotkania była m.in. aktywizacja kobiet mieszkających na terenach wiejskich, wzrost umiejętności rękodzielniczych, wzajemne poznanie się uczestników oraz wymiana doświadczeń.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu MOWES - Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

TOP