Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

10 spotkań konsultacyjnych za nami

Administrator on 11 lipiec 2022.

Trwają przygotowania do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027 obejmującej obszar 10 gmin: Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze, Winnica, Zatory (powiat pułtuski), Nasielsk (powiat nowodworski), Rząśnik i Wyszków (powiat wyszkowski).

Aby zapewnić włączenie społeczności lokalnej w proces tworzenia LSR, zorganizowaliśmy 10 spotkań w terminie 27 czerwca - 4 lipca br. w ramach konsultacji społecznych. Podczas spotkań dyskutowano na temat diagnozy lokalnego potencjału oraz oczekiwań mieszkańców i podmiotów obszaru w kontekście celów planowanych w nowej LSR. Ważnym elementem spotkań była dyskusja moderowana ukierunkowana na główne elementy diagnozy, kluczowe problemy i ich przyczyny oraz sposoby eliminowania przyczyn w kontekście definiowanych celów przedsięwzięć i wskaźników.

Dziękujemy wszystkich osobom, które zaangażowały się i wzięły udział w spotkaniach!

Więcej na stronie internetowej: Wsparcie przygotowawcze

TOP