Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla organizacji pozarządowych 02.06.2022r.

Administrator on 19 maj 2022.

LGD Zielone Mosty Narwi organizuje szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych pt. Produkt lokalny szansą na wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych.

Termin szkolenia: 2 czerwiec 2022r.

Czas trwania szkolenia: 09.00 - 15.00.

Tematyka szkolenia:
- Produkty tradycyjne, regionalne i lokalne oraz ich znaczenie dla wzmocnienia potencjału organizacji pozarządowej.
- Identyfikacja produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych.
- Kreowanie i promowanie produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych.
- Zasady wprowadzania produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych do obrotu.

W szkoleniu mogą brać udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, których siedziba lub oddział znajduje się na obszarze działania LGD Zielone Mosty Narwi, tj. Gminy: Pokrzywnica, Gzy, Zatory, Świercze, Winnica, Obryte, Pułtusk, Pomiechówek, Nasielsk).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej organizacji mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku zgłoszenia kilku osób z jednej organizacji, o zakwalifikowaniu do uczestnictwa zadecyduje Organizator, po zakończeniu terminu przyjmowania zgłoszeń.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” - poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020. Szkolenie organizowane jest w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, Przedsięwzięcie 4.3 Działania wspierające potencjał organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin rekrutacji

Plakat

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 31 maja 2022r. do godz. 12.00.