Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Zasady ubiegania się o dofinansowanie - zakładanie działalności gospodarczej- ulotka

on piątek, 23, luty 2018 13:44.

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat zasad ubiegania się o dofinansowanie na zakładanie działalności gospodarczej w ramach wrażania Lokalnej Strategii Rozwoju - działanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.
Ulotka - otwórz

Zawiadomienie o Posiedzeniu Rady LGD 23.02.2018r.

on wtorek, 20, luty 2018 11:29.

Na podstawie § 25 ust. 4 Statutu Stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi oraz § 12 Regulaminu Pracy Rady LGD Zielone Mosty Narwi zawiadamiam o Posiedzeniu Rady LGD, które odbędzie się w dniu 23 lutego 2018r. (piątek), godzina 9.00 w Urzędzie Miejskim w Nasielsku - sala konferencyjna (ul. Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk). 

Przewodniczący Rady LGD
Bogdan Ruszkowski

Zawiadomienie

Punkt informacyjny LGD w Obrytem - 19 lutego nieczynny

on piątek, 16, luty 2018 12:18.

Informujemy, że w dniu 19 lutego br. punkt informacyjny LGD w Obrytem będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Projekty realizowane przez Beneficjentów (nabory z 2016r.)

on piątek, 16, luty 2018 09:47.

Zwiększa się liczba projektów zrealizowanych przez Beneficjentów z naborów przeprowadzonych przez LGD Zielone Mosty Narwi w 2016r. (poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objęte PROW na lata 2014-2020).
Kolejny projekt realizowany jest z przedsięwzięcia LSR: 1.2 Zakładanie nowej działalności na obszarze. Tytuł projektu: Nowa działalność gospodarcza PIZZELINI

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej

on poniedziałek, 12, luty 2018 12:11.

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej.

Kategorie, w których możecie nadsyłać zdjęcia, są następujące:

1) Kategoria „Smaki Mazowsza” – tematem kategorii jest hasło, które stanowi podstawę do dowolnej interpretacji przedstawienia potrawy lub produktu wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza lub certyfikowanych logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze
2) Kategoria produktowa – tematem kategorii jest produkt posiadający logotyp Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze (wykaz produktów z certyfikatem logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze do pobrania poniżej).

Swoje pomysły wraz z wypełnionym formularzem konkursu należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na przesyłanie zgłoszeń: do 7 maja 2018 roku.

Uroczysta gala finałowa odbędzie się podczas Gali Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji

TOP