Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki wojewódzkiego etapu XIX edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Administrator on 06 czerwiec 2019.

Do XIX edycji wojewódzkiej Konkursu zakwalifikowano 36 produktów żywnościowych w kategorii produktowej i 6 dań w kategorii gastronomicznej.
Kapituła Konkursu złożona z przedstawicieli Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, przedstawiciela Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, przedstawicieli Zespołu Szkół Zawodowych w Górze Kalwarii oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie wyłoniła laureatów.

W kategorii produktowej pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli:

  • Adam Węgłowski za salceson czosnkowy z Karniewa,
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach za twaróg tradycyjny tłusty,
  • Anna Michalczuk za ser kozi z Witkowizny,
  • PH Grajan Grażyna Stelmachowska – Kowalska za kozi ser twarogowy z Cegłowa,
  • Bogna i Marcin Milewscy za mód nawłociowy z nadwiślańskich łąk,
  • Dariusz Slifirski za miód nawłociowy z Tęczowej Pasieki,
  • Gospodarstwo Rolne Wioletta i Dariusz Marcinowscy za ocet śliwkowy z Radziwiłłowa,
  • Grażyna Więch za powidła z czarnej porzeczki z miodem i miętą,
  • Gospodarstwo Agroturystyczne „U Ani” Anna Goliszewska za kwas z buraków czerwonych,
  • Piekarnia Hanna Milewska za chałkę,
  • Krzysztof Kowalski za kisiel z siemienia lnianego.

Wyróżnienia w grupie produktowej uzyskali:

  • Wiesław Więch za kabanosy z gęsi,
  • Radosław Góral za ser Górala – wędzony,
  • Stowarzyszenie Made in Bończa za mus jabłkowy z Bończy,
  • Iwona Kowalska za sernik tradycyjny,
  • KGW Korniczanki za syrop z pokrzywy,
  • Kamil Kamiński za olej z orzecha laskowego tłoczony na zimno,
  • KGW Korniczanki za dżem z pędów świerka.

W kategorii gastronomicznej:

  • pierwsze miejsce zdobyła firma Fanaberie Grażyna Leśniak za barszcz chrzanowo – buraczany i sytochę,
  • drugie miejsce przypadło Jadwidze Wołynik za szlachecki rosół z gęsi i pierogi z mięsem gęsim,
  • trzecie miejsce uzyskało Gospodarstwo Rolne Wioletta i Dariusz Marcinowscy za flaki cielęce z Radziwiłłowa i kapustę z grochem.

Wyróżnienia w kategorii gastronomicznej uzyskali:

  • Anna Umińska KGW Guty za zupę grzybową i sakiewki ziemniaczane,
  • KGW Korniczanki za zupę szczawiowo-pokrzywową z jajkiem i pieczeń wieprzową z grzybami i paluchami.

www.ksow.pl