Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikrodotacje dla grup mieszkańców i organizacji na działania lokalne w programie "FIO - Mazowsze Lokalnie" - zaproszenie na spotkanie.

Administrator on 19 luty 2019.

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Fundacja Fundusz Współpracy zaprasza aktywnych mieszkańców, sołtysów, grupy nieformalne, koła gospodyń wiejskich oraz lokalne organizacje na spotkanie dotyczące mikrodotacji na działania lokalne w ramach programu "FIO - Mazowsze Lokalnie", które odbędzie się w dniu 28 lutego (czwartek), w godzinach 14.00 – 17.00 w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy, ul. Pułtuska 2, 06 -121 Pokrzywnica.

Tematyka spotkania:
- Co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w ramach konkursu „FIO-Mazowsze Lokalnie”?
- Jakie przykładowe pomysły były dofinansowane w ubiegłych latach?
- Jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt?

Kto może otrzymać mikrodotację w konkursie „FIO-Mazowsze Lokalnie”?
- Grupy nieformalne
- Grupy samopomocowe
- Młode organizacje pozarządowe, czyli organizacje, które zostały wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację, a ich budżet nie przekracza 25 tys. zł.

Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu „Mazowsze Lokalnie uruchamia energię społeczną”, który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa mazowieckiego.

Celem głównym Programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli i obywatelek oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja Programu ma umożliwić mieszkańcom włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.

Więcej informacji na temat programu dostępnych jest na stronie: www.mazowszelokalnie.pl, Tel. 607 168 295.