Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Aktualności

Punkt informacyjny LGD w Obrytem - 22 marca nieczynny

Administrator on wtorek, 20, marzec 2018 12:59.

Informujemy, że w dniu 22 marca br. punkt informacyjny LGD w Obrytem będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy

Ogólnopolski konkurs kulinarny

Administrator on poniedziałek, 19, marzec 2018 07:50.

Kuchnia polska jest niezwykle zróżnicowana i zakorzeniona w tradycji. To właśnie Koła Gospodyń Wiejskich są skarbnicą wiedzy o daniach lokalnych, ich tradycji i związku z regionem. Chcąc promować tradycyjną kuchnię polską, w imieniu organizatorów konkursu serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez kwartalnik „mojaWieś”.

Weź udział w największym konkursie kulinarnym. Pochwal się przepisem na lokalną potrawę !

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2018 r.

Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta Gala Finałowa, do udziału w której zakwalifikują się autorzy 16 najlepszych potraw.

Dla laureatów najlepszych przepisów przewidzianych jest wiele atrakcyjnych nagród!

Dla 16 finalistów, organizator konkursu – Spółka Rabat Rolniczy – ufundował liczne nagrody niespodzianki!

Wszystkie zgłoszenia, wyłonione przez jury, zostaną opublikowane w „Kulinarnej Biblii Polskich Potraw Tradycyjnych”.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na portalu www.mojaWieś.pl

Zmiana godzin pracy Punktu informacyjnego LGD w Obrytem

Administrator on poniedziałek, 19, marzec 2018 07:46.

Informujemy, że w od 1 kwietnia 2018r. w poniedziałki Punkt informacyjny LGD w Obrytem będzie czynny w godzinach od 9.00 do 17.00.

Beneficjenci - informacja o rachunkach bankowych - pismo ARiMR

Administrator on poniedziałek, 19, marzec 2018 07:44.

Informujemy, że Beneficjenci działania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", zobowiązani są do utworzenia odrębnych kont bankowych na potrzeby wypłaty i rozliczenia wyprzedzającego finansowania oraz przyznanej pomocy.
Należy pamiętać, że zadeklarowane do przekazania przyznanej pomocy konta bankowe, trzeba również uzupełnić w Biurze Powiatowym ARiMR we wniosku o wpis do ewidencji producentów. Brak informacji w bazie ewidencji producentów o numerze rachunku bankowego, będzie powodować opóźnienia w realizacji płatności.

Pismo - ARiMR

Zasady ubiegania się o dofinansowanie - rozwijanie działalności gospodarczej- ulotka

Administrator on poniedziałek, 19, marzec 2018 07:41.

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat zasad ubiegania się o dofinansowanie na rozwijanie działalności gospodarczej w ramach wrażania Lokalnej Strategii Rozwoju - działanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.
Ulotka - otwórz

TOP