Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Aktualności

Informacja - biuro nieczynne

Administrator on wtorek, 23, sierpień 2016 12:40.

Informujemy, że w dniu 26 sierpnia 2016r. (piątek) Biuro LGD będzie nieczynne z powodu uczestniczenia pracowników biura w szkoleniu wyjazdowym.

Za utrudnienia przepraszamy.

Stoisko informacyjno-promocyjne LGD w dniu 21 sierpnia 2016

Administrator on wtorek, 23, sierpień 2016 12:27.

LGD Zielone Mosty Narwi uczestniczyło w dniu 21 sierpnia w dwóch festynach dożynkowych (w Winnicy oraz w Zatorach), poprzez wystawienie stoiska informacyjno-promocyjnego.

Przedstawiciele LGD na stoisku udzielali informacji na temat podejmowanych działań, w tym m.in. na temat planowanych naborów wniosków o przyznanie pomocy, spotkań informacyjno-szkoleniowych w gminach oraz bezpłatnego doradztwa w zakresie przygotowania wniosków o przyznanie pomocy w ramach realizacji LSR.

Na stoisku rozdawane były gadżety promocyjne i ulotki.


Stoisko informacyjne - 21.08.2016

Administrator on środa, 17, sierpień 2016 12:20.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie wystawione w dniu 21 sierpnia 2016r. podczas: festynu dożynkowego w Zatorach oraz festynu dożynkowego w Winnicy.

Przedsiębiorstwo z klimatem - bezpłatne szkolenia

Administrator on czwartek, 11, sierpień 2016 08:35.

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń "Przedsiębiorstwo z klimatem".

Na szkoleniach uczestnicy dowiedzą się jakie są dostępne do dyspozycji narzędzia i mechanizmy pomagające w procesie optymalizacji zużycia energii w przedsiębiorstwie. Ponadto zapozna się z aktualnymi możliwościami wsparcia finansowego, do przeprowadzenia inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa, jak również inwestycji w odnawialne źródła energii.

Podczas szkolenia prowadzący odpowiedzą na pytania jak oszczędzać energię w biurze, jak bez nakładowo zmniejszyć zużycie paliwa, jak oszczędzać w budynkach dzięki termomodernizacji oraz jak pozyskać finansowanie ze środków unijnych na energooszczędność dla firmy.

Szkolenia dedykowane są mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom (właścicielom i ich pracownikom). Organizowane są w większości dużych miast Polski, w okresie od sierpnia do listopada br.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. warunkiem udziału jest prezysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji

Chrońmy pszczoły to się opłaca - II szkolenie 14-15 września 2016

Administrator on wtorek, 09, sierpień 2016 14:01.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na drugie szkolenie z zakresu pszczelarstwa, które odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku. Szkolenie odbędzie się w ramach operacji pn. "Chrońmy pszczoły to się opłaca" realizowanej w ramach Planu Operacyjnego na lata 2016-2017 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich dla województwa mazowieckiego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie pokrywa koszty dydaktyczne, noclegów oraz wyżywienia uczestników w trakcie trwania szkolenia.

Szczegóły szkolenia

TOP